naše logo

menu

úvodní stránka
naše škola
obory ZUŠ
žákovská knížka
akce školy
facebook
fotoarchiv
úplata za vzdělávání
dokumenty
dotace
kontakty
registr oznámení
napište nám
autor stránek

almanach 70 let
 

fotogalerie - Koncert učitelů


Koncert učitelů
7.4.2010 Zbýšov
8.4.2010 Oslavany

Pro měsíc duben si Základní umělecká škola připravila příjemnou změnu pro místní návštěvníky koncertů. Sály obou škol měly tentokrát možnost přivítat na pódiu o něco starší interprety.V roli účinkujících se totiž předvedli sami pedagogové. A nebylo jich málo. Zbýšovské publikum mělo příležitost vyslechnout jak sólová tak i komorní vystoupení. Svoje umění ve hře na nástroj předvedli Tereza Tomášková - zobcová a příčná flétna, Eva Škodová - housle, Milan Vaněček - příčná flétna, Jiří Leszczynski - klarinet, keyboard, Jaroslav Vacek - klavír a Veronika Špačková - klavír, klavírní doprovod. Zazněla zde hudba od těch nejstarších autorů renesance až po hudbu populární. 
Podobný program byl připraven i pro posluchače oslavanské. Byl obohacen i o další autory 
a interprety. Dagmar Bábuňková předvedla brilantní přednes ve hře na cembalo, jehož nenahraditelná a originální barva všechny přítomné přenesla do doby baroka a klasicismu. Violoncella se s chutí chopila Lenka Zouharová. Na klavír zahrály čtyřručně Marta Dohnalová 
a Jindra Kovandová. Bicí soupravu rozezvučela svižnými údery Jana Dobrovolná. Třešničkou na dortu bylo svěží vystoupení Siren.
Všem zúčastněným patří velký dík za přípravu svých hudebních čísel a za skvěle sestavený program. I publiku bychom rádi poděkovali za účast, protože pro ně byla naše vystoupení připravována. Byli bychom rádi, kdyby se i v budoucnu účastnilo v tak hojném počtu, a to i přesto, že žák, či vaše dítě tam vlastně nevystupuje. Pokud budou rodiče i děti nahlížet na naši školu a práci jen z jedné strany, budou ochuzeni o část vztahu, který si spolu během našeho uměleckého snažení budujeme.

  

  

  

  

  

  

  


 

naše obory

hudební obor
hudební obor
výtvarný obor
výtvarný obor
taneční obor
taneční obor

nové fotografie

Taneční obor 2021

Vánoční hra

Adventní koncerty 2019

Adventní koncert
8. 12. 2019 Hlína

Oslavánek

Den hudby 2019

Oslavanský komorní orchestr slaví 20 let

Velké taneční vystoupení 2019

Absolventi 2018/2019

Úspěchy našich žáků

Co se u nás událo?