naše logo

menu

úvodní stránka
naše škola
obory ZUŠ
žákovská knížka
akce školy
facebook
fotoarchiv
úplata za vzdělávání
dokumenty
dotace
kontakty
registr oznámení
napište nám
autor stránek

almanach 70 let
 

fotogalerie - Novoroční koncert


Novoroční koncert
Oslavanského komorního orchestru.

Hlavní událostí měsíce ledna byl Novoroční koncert Oslavanského komorního orchestru, který se uskutečnil 6. 1. 2010 v Památníku Alfonse Muchy v Ivančicích.
Smyčcový komorní orchestr vznikl v roce 1999 na ZUŠ Oslavany. Jeho zakladatelem byl tehdejší ředitel školy Karel Zhoř, který se orchestru věnoval 8 let jako dirigent. Orchestr je složen z učitelů a současných i bývalých žáků školy. Nyní pracuje OKO pod vedením houslistky, paní učitelky Yvety Puškášové, členky orchestru Hudební scény Městského divadla v Brně.
Ve Suitě a moll G. P. Telemanna se představil první host večera, flétnista Milan Vaněček, člen orchestru Hudební scény Městského divadla v Brně a pedagog ZUŠ Oslavany. Tóny příčné flétny v podání sólisty zaplnily nádherný akustický prostor ivančického Památníku.
Jako druhý host vystoupil vokální ansámbl SIREN „ryze ženská záležitost“. Na programu byl výběr ze spirituálů. Jelikož SIREN a Oslavanský komorní orchestr působí na stejné škole, byla škoda nevyužít možnosti spojit obě tato tělesa dohromady. Společně se představila v populárním Only you.
Druhá polovina koncertu byla sestavena z novodobých autorů. Orchestr vybral z tvorby F. Jančíka, zazněla úprava písně nesmrtelných Beatles. Závěr koncertu byl odlehčen známou melodií z muzikálu A. L. Webera a skladbou legendárního krále rock´n rollu Elvise Presleyho.
Celý večer proběhl v příjemné atmosféře a byl posluchači hodnocen velmi kladně.
 

naše obory

hudební obor
hudební obor
výtvarný obor
výtvarný obor
taneční obor
taneční obor

nové fotografie

Taneční obor 2021

Vánoční hra

Adventní koncerty 2019

Adventní koncert
8. 12. 2019 Hlína

Oslavánek

Den hudby 2019

Oslavanský komorní orchestr slaví 20 let

Velké taneční vystoupení 2019

Absolventi 2018/2019

Úspěchy našich žáků

Co se u nás událo?