naše logo

menu

úvodní stránka
naše škola
obory ZUŠ
žákovská knížka
akce školy
facebook
fotoarchiv
úplata za vzdělávání
dokumenty
dotace
kontakty
registr oznámení
napište nám
autor stránek

almanach 70 let
 

fotogalerie - Adventní koncert 6.12.2009 Hlína


Adventní koncert 6.12.2009 Hlína

Druhou adventní neděli jsme zavítali do Hlíny. Čekal na nás malý kostelíček sv. Kunhuty, pro jehož prostory jsme si připravili program vhodný pro předvánoční čas.
Úvod koncertu patřil komornímu triu ve složení Tereza Tomášková - altová zobcová flétna, Eva Škodová - housle a Veronika Špačková - cembalo. Zazněla křehká Sonáta d moll G. Ph. Telemanna. Tu vystřídala hudba zcela odlišná. Posluchači měli možnost vyslechnout nezvyklé harmonie a bohatou rytmičnost spirituálů a tradicionálů nejen v českém ale i v anglickém jazyce a to v podání vokálního souboru Siren. Následovalo pohlazení souboru zobcových fléten Antifona, který připravuje paní učitelka Tomášková.
Závěr se nesl v lidovém duchu. Ansámbl dvaceti muzikantů a zpěváčků, pod vedením pana učitele Tomáše Pavlíka, potěšil moravskými koledami. Nejen dospělí ale i děti pookřáli, když poznali známou melodii a pohupovali se do rytmu koled.
Posluchači odměnili účinkující hřejivým potleskem. Ale nejenom ten nám byl odměnou. Pro všechny vystupující bylo připraveno malé pohoštění v prostorách obecního úřadu, jako poděkování za hudební dáreček naší umělecké školy.

  

  

  

  


 

naše obory

hudební obor
hudební obor
výtvarný obor
výtvarný obor
taneční obor
taneční obor

nové fotografie

Taneční obor 2021

Vánoční hra

Adventní koncerty 2019

Adventní koncert
8. 12. 2019 Hlína

Oslavánek

Den hudby 2019

Oslavanský komorní orchestr slaví 20 let

Velké taneční vystoupení 2019

Absolventi 2018/2019

Úspěchy našich žáků

Co se u nás událo?