naše logo

menu

úvodní stránka
naše škola
obory ZUŠ
žákovská knížka
akce školy
facebook
fotoarchiv
úplata za vzdělávání
dokumenty
dotace
kontakty
registr oznámení
napište nám
autor stránek

almanach 70 let
 

život školy, fotogalerie - 2018/2019


Velké taneční vystoupení 2019

Dne 26. 5. 2019 proběhlo ve Zbýšově již tradiční taneční vystoupení ZUŠ Oslavany a její pobočky Zbýšov. Pro mě byl tento den úplně obyčejný, ale zároveň neobvyklý. Bylo to totiž mé poslední taneční vystoupení na naší škole, možná dokonce poslední vystoupení vůbec. Celé pololetí jsme pilně trénovaly naše skupinové choreografie a sóla, ale i přesto jsme všechny napjatě čekaly, jak toto letní vystoupení dopadne.
Vystoupila zde děvčata ze Zbýšova i z Oslavan, program zahájila skupinka nejstarších dívek z Oslavan s choreografií Masquerade Suite. Postupně se prostřídaly skupinky všech věkových kategorií. V průběhu vystoupení byly představeny i letošní absolventky Dana Galetková a Barbora Nábilková ze Zbýšova a Lída Horáková s Dominikou Fajtovou z Oslavan. Diváci si mohli užít klasický balet, tanec moderní i lidový a musím říct, že vystoupení dopadlo opravdu dobře. Navzdory předešlé trémě jsme předvedly to nejlepší, a věřím, že se naše výkony líbily i divákům. 
Tímto bych chtěla za sebe i za naši skupinku poděkovat naší paní učitelce Jitce Doležalové, která nás svědomitě připravovala, za holky z Oslavan děkuji paní učitelce Nikole Volfové! 

Hanka Svobodová, žákyně TO
 

naše obory

hudební obor
hudební obor
výtvarný obor
výtvarný obor
taneční obor
taneční obor

nové fotografie

Taneční obor 2021

Vánoční hra

Adventní koncerty 2019

Adventní koncert
8. 12. 2019 Hlína

Oslavánek

Den hudby 2019

Oslavanský komorní orchestr slaví 20 let

Velké taneční vystoupení 2019

Absolventi 2018/2019

Úspěchy našich žáků

Co se u nás událo?