naše logo

menu

úvodní stránka
naše škola
obory ZUŠ
soubory, sbory
akce školy
život školy, fotogalerie
úplata za vzdělávání
zaměstnanci
kontakty
info školy,
dokumenty
přihláška
školní vzdělávací program
GDPR
dotace
registr oznámení
napište nám
autor stránek

almanach 70 let
 

život školy, fotogalerie - 2017/2018


Velké taneční vystoupení

V pondělí 28. 5. 2018 se konalo od 17.00 hodin Velké taneční vystoupení v Kině Horník ve Zbýšově. Představilo se zde všech 60 žákyň tanečního oboru ZUŠ z Oslavan a ze Zbýšova. Asi 20 choreografií s nimi připravily paní učitelky Jitka Doležalová a Nikola Volfová. Se třemi choreografiemi se už dříve zúčastnily okresního kola TO ZUŠ. 
Hudebním podkladem pro tance byly lidové písničky, písničky z pohádek a filmů, známé hity od Jiřího Suchého, melodie Čechomoru a také známé skladby z klasických baletů Labutí jezero a Sněhurka a sedm trpaslíků. 
Děvčata tancovala s úsměvem a diváci jim byli bezvadným publikem. Zpestřením programu bylo taneční vystoupení samotné paní učitelky Nikoly Volfové a její kolegyně ze ZUŠ Dolní Bojanovice. Velký potlesk si také zasloužila Terezie Morávková, žákyně 1. ročníku II. stupně svojí vlastní improvizací Lovely. Absolventky I. stupně Natálie Skokanová a Natálie Bachová byly obdarované krásnou květinou a drobným dárkem. O závěrečný vstup se postarala děvčata II. stupně ze Zbýšova, která se svým tancem s partnery z filmu Hříšný tanec rozloučila s naší školou a se svými vyučujícími pedagogy. Velký dík patří Lence Kremláčkové, která svým vlídným slovem provázela celé vystoupení.
Všem účinkujícím gratulujeme a těšíme se na další překrásná taneční vystoupení!

MgA. Jitka Doležalová


 

naše obory

hudební obor
hudební obor
výtvarný obor
výtvarný obor
taneční obor
taneční obor

nové fotografie

Vánoční hra

Adventní koncerty 2019

Adventní koncert
8. 12. 2019 Hlína

Oslavánek

Den hudby 2019

Oslavanský komorní orchestr slaví 20 let

Velké taneční vystoupení 2019

Absolventi 2018/2019

Úspěchy našich žáků

Co se u nás událo?