naše logo

menu

úvodní stránka
naše škola
obory ZUŠ
soubory, sbory
akce školy
život školy, fotogalerie
úplata za vzdělávání
zaměstnanci
kontakty
info školy,
dokumenty
přihláška
školní vzdělávací program
GDPR
registr oznámení
napište nám
autor stránek

almanach 70 let
 

život školy, fotogalerie - 2017/2018


Zimní vystoupení
21. 2. 2018, Dělnický dům Oslavany

Na Zimním vystoupení se představili žáci tanečního, hudebního a literárně dramatického oboru. Akci doprovázela výstava výtvarného oboru, kterou se svými žáky připravily Dana Fialová a Dobromila Valentová. Úvod patřil souboru Oslavánek, který je zaměřen na lidovou hudbu. Zahrál dvě lidové písně s názvem Kanafaska a Kalamajka. Oslavánek vede Eva Janošková. Po lidové muzice pódium zaplnili naši bubeníci, kteří předvedli jazzovou skladbu Herbieho Hancocka v úpravě pro vibrafon, dva cajony, kytary a perkuse pod vedením Jana Doubravy. Hudebníky zastupoval i pěvecký sbor s Tomášem Pavlíkem, zazpíval čtyři písně z pohádky Ledové království. 
Žáci literárně-dramatického oboru předvedli ukázku scénického čtení z cyklu Živočichopis Miloše Macourka. Dvě krátké povídky s názvem Moucha a Pavouk doplňovalo stínové divadlo. Herecké výkony pak žáci předvedli v dramatizaci krátké povídky Jiřího Žáčka s názvem Aprílový výlet. Vystoupení připravila se svými žáky Dana Fialová. 
Hudbu a divadlo střídal tanec a v průběhu večera se představila mladší i starší děvčata tanečního oboru. Choreografie připravily Jitka Doležalová a Nikola Volfová. Diváci shlédli vystoupení Bude zima, bude mráz, Padá snížek a české lidové tance. Starší žákyně zatančily zajímavé choreografie s názvy Záhady staré půdy, Procházka mezi vločkami, Zimní tóny a Světlo života.


 

naše obory

hudební obor
hudební obor
výtvarný obor
výtvarný obor
taneční obor
taneční obor

nové fotografie

Oslavánek

Den hudby 2019

Oslavanský komorní orchestr slaví 20 let

Velké taneční vystoupení 2019

Absolventi 2018/2019

Úspěchy našich žáků

Co se u nás událo?

ZUŠ OPEN 2018

Absolventi 2017/2018

Velké taneční vystoupení

Den země