naše logo

menu

úvodní stránka
naše škola
obory ZUŠ
soubory, sbory
akce školy
život školy, fotogalerie
úplata za vzdělávání
zaměstnanci
kontakty
info školy,
dokumenty
přihláška
školní vzdělávací program
GDPR
registr oznámení
napište nám
autor stránek

almanach 70 let
 

fotogalerie - 2016/2017


Májový koncert / ZUŠ Open
30. 5. 2017, zámecká kaple Oslavany

Dne 30. 5. 2017 se uskutečnil první koncert v rámci projektu ZUŠ Open, jehož patronkou je mezzosopranistka Magdalena Kožená. Ta se v rámci svého nadačního fondu rozhodla podpořit základní umělecké školy, které jsou v evropském kontextu unikátní.
Z celkových 489 základních uměleckých škol, které v České republice jsou, se jich do celostátního happeningu zapojilo 355. Termín byl určen na 30. 5. 2017 a školy si mohly vybrat, jakým způsobem se budou prezentovat široké veřejnosti. ZUŠ Oslavany se rozhodla pro zámeckou kapli, ve které se představili Oslavanský komorní orchestr, sólisté a sbor Cecilia.
Oslavanský komorní orchestr posluchače prostřednictvím hudby zavedl do čtyř zcela odlišných zemí a pod vedením Lenky Zouharové zahrál skladby z Ameriky, Izraele, Anglie a Irska.
Následovali sólisté, kterými byli současní i bývalí žáci školy a doprovázel je komorní orchestr. Dominika Feithová zazpívala píseň z filmu Noc na Karlštejně. Lukáš Feith zahrál na violoncello Montiho Čardáš. Jindřich Kovanda se představil na klavír melodií z filmové pohádky Panna 
a netvor. Matěj Kovanda přednesl na violoncello skladbu Gymnopédie No. 1 a Vojtěch Kovanda zahrál na housle skladbu Souvenir. 
Poté se představil sbor Cecilia pod vedením Jindry Kovandové a zazpíval čtyři písně. Vyvrcholením koncertu byly dvě společné písně Oslavanského komorního orchestru a sboru Cecilia. Atmosféra byla velmi příjemná a věřím, že posluchači odcházeli spokojení a nabití pozitivní energií, kterou jsme se jim snažili prostřednictvím hudby předat.

Mgr. Hana Procházková, členka Oslavanského komorního orchestru 

naše obory

hudební obor
hudební obor
výtvarný obor
výtvarný obor
taneční obor
taneční obor

nové fotografie

Oslavánek

Den hudby 2019

Oslavanský komorní orchestr slaví 20 let

Velké taneční vystoupení 2019

Absolventi 2018/2019

Úspěchy našich žáků

Co se u nás událo?

ZUŠ OPEN 2018

Absolventi 2017/2018

Velké taneční vystoupení

Den země