naše logo

menu

úvodní stránka
naše škola
obory ZUŠ
soubory, sbory
akce školy
život školy, fotogalerie
úplata za vzdělávání
zaměstnanci
kontakty
info školy,
dokumenty
přihláška
školní vzdělávací program
GDPR
registr oznámení
napište nám
autor stránek

almanach 70 let
 

fotogalerie - 2016/2017


Zimní vystoupení
17. 1. a 24. 1. 2017

Během dvou mrazivých lednových úterků proběhly vystoupení žáků tanečního, výtvarného a literárně-dramatického oboru. Každé vystoupení bylo svým způsobem zajímavé a jiné. 

17. 1. se konalo vystoupení ve Zbýšově v kině. Žákyně paní učitelky Jitky Doležalové ze Zbýšova zatančily slavnostní Polonézu, roztomilé Sněhuláčky, lidový tanec Pletený, Trnku, a krásné choreografie Winter Breeze a Ledové krystalky. Nejstarší žákyně paní učitelky Nikoly Volfové z Oslavan zatančily choreografii Zapomenutý dárek a lidový tanec Chodila jsem na bodláčí. Žákyně výtvarného oboru pod vedením paní učitelky Dobromily Valentové představily krásnou a velice kreativní módní přehlídku – modely vyrobené z netradičních materiálů, např. z kelímků, PET-láhví, papíru a igelitů. 

24. 1. proběhlo vystoupení v Dělnickém domě v Oslavanech. Žákyně paní učitelky Nikoly Volfové z Oslavan zatančily milý tanec s názvem Sněhuláci, jemnou choreografii Zimní vzpomínka, nápaditou choreografii Zapomenutý dárek a lidový tanec Chodila jsem na bodláčí. Šikovné absolventky ze Zbýšova obohatily vystoupení krásnou Polonézou a choreografií Winter Breeze. Žáci literárně-dramatického oboru pod vedením paní učitelky Dany Fialové měli připravené tři velmi povedené vstupy - komedii Stvoření světa aneb Proč je had plazem, přednesy textů Jiřího Suchého a na závěr předvedly Báje o labyrintu doplněné zajímavým stínovým divadlem.

Obě vystoupení se velmi vydařila. Děkujeme všem divákům za účast, žákyním a žákům za jejich výkony, učitelům za jejich pedagogické vedení a paní Lence Kremláčkové za milé průvodní slovo. 

Nikola Volfová
 

naše obory

hudební obor
hudební obor
výtvarný obor
výtvarný obor
taneční obor
taneční obor

nové fotografie

Absolventi 2018/2019

Úspěchy našich žáků

Co se u nás událo?

ZUŠ OPEN 2018

Absolventi 2017/2018

Velké taneční vystoupení

Den země